Oferta

Sprzątanie małe i duże: biura, nieruchomości, hale produkcyjne i magazynowe, domy i mieszkania, sprzątanie po remoncie, budowie i inne. Kompleksowość naszych usług uzupełniają prace konserwatorskie i naprawy. U nas można również wynająć pracownika na godziny. Podejmując współpracę z naszą firmą sprzątającą otrzymujecie Państwo gwarancję terminowości wykonania zadań oraz pełnego profesjonalizmu.

 

Sprzątanie biur

Sprzątanie biur – praca wykonywane w trybie co tygodniowym co dwutygodniowym i codziennym w biurach. Prace wykonywane za pomocą własnych środków chemicznych i sprzętu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na dokładność i terminowość. Nasi pracownicy przechodzą szkolenia przygotowujące oraz pracują z użyciem profesjonalnego sprzętu i chemii.

Sprzątanie hal produkcyjnych, magazynów

Prace polegające na dokładnym pozamiataniu, odkurzeniu oraz maszynowemu umyciu danej powierzchni z kurzy czy pyłu poremontowego

Sprzątanie klatek schodowych

Usługa dedykowana spółdzielniom oraz wspólnotom mieszkaniowym, które szukają firmy sprzątającej świadczącą kompleksową usługę przez cały rok. Oferta tworzona indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z możliwości darmowej wyceny.

Sprzątanie po imprezach

Sprzątanie miejsc publicznych parków, bulwarów, stadionów po koncertach, zawodach sportowych, imprez masowych.

Sprzątanie po remoncie

GRUNTOWNE CZYSZCZENIE PO REMONCIE

Prace polegające na gruntownym sprzątnięciu oraz usunięciu pyłu pobudowanego z danej powierzchni taki jak podłóg, ścian, okien, armatury, mebli czy wyposażenia.

  •  

Sprzątanie po wynajmie

GRUNTOWNE SPRZĄTANIE

Prace polegające na gruntownym sprzątnięciu oraz przygotowaniu danej powierzchni biurowej czy domowej przed dalszym wynajmem. Prace głównie związane z dokładnym doczyszczeniem poszczególnych rzeczy.

Script logo